Strona główna » Salon Urody

Salon Urody

W naszym gabinecie oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Do wykonywania zabiegów używamy wyłącznie nowoczesnych urządzeń firmy Dermaya, a także wysokiej jakości preparatów gabinetowych. Salon kosmetyczny Dermaya to miejsce, gdzie możesz poczuć się bezpiecznie i całkowicie zdać się na doświadczenia oraz wiedzę kosmetologa. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w naszym salonie to czas relaksu i przyjemności.
CENNIK ZABIEGÓW
Twarz to nasza etykieta. Każda z nas chce być postrzegana jako piekna i zadbana. Jednak czy orientujemy się jaki mamy typ cery, czy potrafimy ją pielęgnować. Codziennie powinnyśmy odpowiednio dbać o skórę twarzy. Skuteczność pielęgnacji w naszym gabinecie to efekt najwyższej jakości preparatów na bazie składników naturalnych oraz biotechnologicznych. Oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych do każdego typu skóry. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.
Aktualne promocje
Idealna sylwetka, zadbana skóra pozbawiona defektów to marzenia każdej kobiety. Stres, różnice temperatur, brak sportu, złe odżywianie oraz wielogodzinny tryb pracy sprawiają, że to wszystko odbija się na naszej urodzie. Codzienna pielęgnacja ciała powinna być nawykiem. Nasza skóra tego wymaga. Współczesna kosmetyka dysponuje orężem do walki z problemami skórnymi. Jeśli chcesz się cieszyć gładką i jędrną skórą, zapraszamy do skorzystania z zabiegów w naszym salonie.
Kontakt

Przejdź do strony głównej
Newsletter