Strona główna » O nas

O nas

Szkolenia i kursy kosmetyczne w Gdańsku
Dermaya Instytut Kosmetyki Profesjonalnej to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży kosmetyki profesjonalnej. Zaopatrujemy gabinety, salony odnowy biologicznej i SPA, w najwyższej jakości urządzenia kosmetyczne, meble oraz preparaty gabinetowe. Oferujemy kursy i szkolenia dla osób początkujących oraz profesjonalistów. Posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetologicznych dostosowanych do potrzeb wymagających klientów. Zapewniamy darmowe szkolenie, przy zakupie urządzenia, potwierdzone certyfikatem. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu w Gdańsku. PROFESJONALNA KOSMETYKA TO NASZA SPECJALNOŚĆ !
SZKOLENIA i KURSY KOSMETYCZNE
Centrum Szkoleniowe Dermaya w Gdańsku oferuje kursy i szkolenia kosmetyczne dla osób początkujących oraz profesjonalistów. Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą szkoleniową, zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Wyspecjalizowana kadra szkoleniowców w profesjonalny sposób pomaga w zdobyciu lub uzupełnieniu umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu. Na zakończenie kursu uczestnik otrzymuje certyfikat. Oferujemy szkolenia: obsługi sprzętu kosmetycznego, kosmetyczne pielęgnacyjne i upiększające oraz masażu.
SALON URODY W GDAŃSKU
Salon Piękności Dermaya w Gdańsku oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, dostosowanych do potrzeb wymagających klientów. Do wykonywania zabiegów używamy nowoczesnych urządzeń firmy Dermaya oraz wysokiej jakości preparatów gabinetowych . Salon kosmetyczny Dermaya to miejsce, gdzie możesz poczuć się bezpiecznie i całkowicie zdać się na doświadczenia oraz wiedzę kosmetyczki. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w naszym salonie to czas relaksu i przyjemności. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów w naszym salonie.
URZĄDZENIA I KOMBAJNY
Dermaya to najwyższa jakość i technologia urządzeń kosmetycznych produkowanych w Polsce. Stanowią wyposażenie wielu gabinetów piękności w Polsce, ale i za granicą. Urządzenia Dermaya są efektem długoletniego doświadczenia i praktyki, są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Produkcja oraz serwis funkcjonuje od 2011 roku. Urządzenia Dermaya zostały przebadane przez najlepszych specjalistów z dziedziny fizjoterapii, dermatologii, kosmetologii w Polsce i na świecie. Posiadają wymagane badania oraz certyfikaty w tym certyfikaty NOT potwierdzające ich innowacyjność.
SKLEP - HURTOWNIA KOSMETYCZNA
Sklep Dermaya posiada szeroką ofertę skierowaną do profesjonalistów. Zaopatrujemy Online salony kosmetyczne w profesjonalne kosmetyki oraz sprzęt kosmetyczny Dermaya. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo preparaty do pielęgnacji twarzy, ciała oraz dłoni i stóp. Posiadamy w asortymencie innowacyjne, niezawodne i atrakcyjne cenowo profesjonalne urządzenia kosmetyczne. Charakteryzuje nas elastyczność, możliwość negocjacji ceny oraz indywidualne podejście do klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością!
Kontakt

Przejdź do strony głównej
Newsletter